Dziwnówek noclegi

dodaj obiekt

Centrum rehabilitacji i wypoczynku
Jantar
Kontakt:
Wolności 5-7
Dziwnówek
tel.: 91 381 30 12
tel.: 601 209 178
Zobacz lokalizację na mapie
Odległość od morza: 150m
CRiW Jantar to kompleks rehabilitacyjno-wypoczynkowy, malowniczo usytuowany na 3-hektarowym, zalesionym i ogrodzonym terenie, zaledwie 150 m od morza. Centrum gwarantuje doskonałe warunki lecznicze, jak i rekreacyjne. Dla Gości wypoczywających w Jantarze oddajemy do dyspozycji nowoczesne Centrum Wellness&Spa oraz przestronny kompleks basenowy z basenem solankowym, jacuzzi, sauną suchą oraz łaźnią parową. Unikalne położenie na zalesionym terenie, morski mikroklimat oraz powietrze nasycone jodem to naturalne warunki sprzyjające leczeniu i rehabilitacji. W nowoczesnej, dobrze wyposażonej bazie rehabilitacyjnej prowadzone jest leczenie chorób układu krążenia oraz narządu ruchu. W oparciu o wykwalifikowany zespół medyczny i wyposażenie nowej generacji, przy wykorzystaniu tradycyjnych i najnowszych metod leczenia naszym kuracjuszom proponujemy indywidualny dobór zabiegów z zakresu: gimnastyki ogólniousprawniającej, hydroterapii, kinezyterapii i fizykoterapii.
Z myślą o niepełnosprawnych, ośrodek pozbawiony jest barier architektonicznych, wyposażony w windę i odpowiednie łazienki, posiada również wpis do rejestru ośrodków oraz organizatorów turnusów.
Zwolennicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów, boisk do gry w siatkówkę, koszykówkę i boule. Prowadzimy również profesjonalną szkołę nauki chodzenia z kijkami Nordic Walking pod okiem certyfikowanego instruktora LEKI. Najmłodszym proponujemy rozrywkę na placu zabaw dla dzieci.
Swoją ofertę kierujemy również do ludzi biznesu, którym zapewniamy doskonałe warunki szkoleń.
Ponadto proponujemy usługi dodatkowe zakładu fryzjerskiego, kawiarni, solarium i parking.
Wyślij zapytanie:
Imię i nazwisko: *
Twój email: *
Telefon: *
Zapytanie: *


* - Wymagane jest wypenienie pól zaznaczonych gwiazdką